maltepe escort alanya escort kartal escort manavgat escort
istanbul escort türk porno istanbul escort Antalya escort bayan

Taşköprü’nün Belediye Başkanları

Kastamonu salnamesine göre Taşköprü Belediye Teşkilatı 1869 yılında kurulmuştur. 1927 yılında meydana gelen yangın sonunda belediyenin elinde kalan kayıtlar şöyledir:

İlk Belediye Başkanı Hacı Abdullah Ağa ve ilk Belediye azaları:Hafız Mehmet efendi, Mahmut Efendi, Hacı Hüseyin Ağa, Hacı Mehmet Ağa’ dır.

1920 yılından itibaren Blediye Başkanları:

1920 Topuzzade Hasan Efendi

1920 Hacı Ömerzade Mehmet Zühtü efendi

1928 Yusufzade Abdullah Rahmi Efendi

1928 Tekkesinzade Hacı Sait Efendi

1930-01/03/1946 Türkmenzade Mehmet Efendi

17/04/1947 – 02/08/1950 Tevfik Özkerbaş

07/09/1950 – 28/05/1958 Mehmet Türkmen

02.06.1958-27.05.1960 Sabahattin Sezer

15.05.1954-16.11.1955 ve 17.11.1963-30.11.1977 Mustafa Yılmaz

12.12.1977-30.09.1980 Mehmet Çamlıca

1980-1981 Ağustos sonuna kadar: Kaymakam Ahmet Refik Tekerek

1981 Agustos Kasım ayları arasında: Kaymakam V.Ümmet Andoğan

30.11.1981-18.12.1983 : Kaymakam Celaleddin Özdal

19.12.1983-28.03.1984 :Kaymakam Vekili Mehmet Özmen

28.03.1984-29.08.1991 Mehmet Serdaroğlu

08.12.1991-08.05.2007 : Hasan Altan

16.05.2007-29.03.2009 : Mustafa Günay

kartal escort alanya Escort konya escort porno video manavgat escort