kartal escort
porno izle
maltepe escort
alanya escort
maltepe escort
atasehir escort
kadikoy escort
alanya escort
Eski Başkanlar – Taşköprü Belediyesi
-

istanbul escort

escort istanbul

porno izle

porno indir

KURULUŞUNDAN 1904 YILINA KADAR BELEDİYE BAŞKANLARI
İSİM GÖREV TARİHLERİ
1 1869-Reis Hacı Abdullah Ağa 1869
2 1871-Reis Hacı Mehmed Ağa 1871
3 1874-Reis Arif Ağa 1874
4 1875-Reis Mehmed Ali Ağa 1875
5 1876-Reis İbrahim Ağa 1876
6 1877-Reis Halil Ağa 1877
7 1878-Reis Salih Efendi 1878
8 1889-Reis Mehmed Tevfik Efendi 1889
9 1893-Reis Mehmed Efendi 1893
10 1894-Reis Halil Hâzım Efendi 1894
11 1895-Reis Halil Fehmi Efendi 1895
12 1897-Reis Hacı Mehmed Ağa 1897
13 1904-Reis Vekili Ahmed Hamdi Efendi 1904
14 Hacı Hüseyin Ağa 1917 ve civarı
1920 YILINDAN İTİBAREN BELEDİYE BAŞKANLARI
1 TOPUZZÂDE HASAN EFENDİ 03.01.1920 26.03.1924
2 HACIÖMERZÂDE MEHMET ZÜHTÜ EFENDİ 26.03.1924 01.03.1928
3 BAŞAĞAZÂDE ALİ RIZA EFENDİ 01.03.1928 09.06.1928
4 YUSUFZÂDE ABDULLAH RAHMİ EFENDİ 09.06.1928 20.12.1928
5 TEKKESİNZÂDE HACI SAİT EFENDİ 20.12.1928 20.10.1930
6 MEHMET TÜRKMEN 02.10.1930 31.08.1946
01.09.1950 27.02.1954
16.11.1955 28.05.1958
7 HÜSNÜ AKDUMAN 01.06.1946 1947
8 TEVFİK ÖZKERBAŞ 17.04.1947 05.07.1950
9 HÜSNÜ KILIÇASLAN 02.08.1950 31.08.1950
10 MUSTAFA YILMAZ 15.03.1954 16.11.1955
11 ŞAHABETTİN SEZER 25.06.1958 27.05.1960
KAYMAKAM SAİT ÖZTÜRK 27.05.1960 04.04.1962
KAYMAKAM M. EKREM SENAY 15.10.1962 1963
12 MUSTAFA YILMAZ 17.11.1963 12.12.1977
13 MEHMET ÇAMLICA 12.12.1977 30.09.1980
KAYMAKAM REFİK TEKEREK 30.09.1980 20.08.1981
KAYMAKAM VEKİLİ ÜMMET ANDOĞAN 20.08.1981 13.11.1981
KAYMAKAM CELALETTİN ÖZDAL 13.11.1981 17.12.1983
KAYMAKAM VEKİLİ MEHMET ÖZMEN 17.12.1983 25.03.1984
14 MEHMET SERDAROĞLU 25.03.1984 31.08.1991
15 İSMAİL NECATİ ÇİLİNGİR 31.08.1991 08.12.1991
16 HASAN ALTAN 08.12.1991 08.05.2007
17 MUSTAFA GÜNAY 15.05.2007 29.03.2009
18 HÜSEYİN ARSLAN 29.03.2009 31.03.2019
19 ABDULLAH ÇATAL 31.03.2019